Категорії новин:

Вебінар з наслідків COVID

Вебінар з наслідків COVID

Пост-COVID стани - це широкий спектр нових, поточних та повторних проблем зі здоров’ям, які стають відчутними більш ніж через чотири тижні після першого зараження вірусом, який викликає COVID-19.

Приєднуйтесь до нашого вебінару, за участі глобальної групи лікарів, які проливають світло на те, як вони діагностують та лікують пост-ковідні наслідки в своїх галузях, використовуючи різні підходи.


Програма

  • Вступ – професор Ліма
  • Спостереження за паренхімою легень після COVID-19: роль КТ грудної клітки - професор Охана
  • Комплексне обстеження пацієнтів з вилікуваним COVID-19 - д-р Като
  •  Роль ехокардіографії після одужання від COVID-19 - професор Перес де Ісла
  • Визначення дози в інтервенційній радіології - професор Фельдман
  • Онлайн запитання та відповіді


Мета навчання

  • Збільшити можливості мультимодального підходу для найкращого підходу до ведення пацієнтів після COVID.
  • Дізнатись, як лектори заходу ведуть лікування пацієнтів з пост-ковідною симптоматикою.
  • Отримати практичні поради з обговорених клінічних прикладів, підвищити свою впевненість у діагностиці та лікуванні.
  • Взяти участь у сесії запитань та відповідей, щоб знайти відповіді на власні запитання.

 

Усі учасники отримають сертифікати.

*Примітка: Повне ім’я, введене при реєстрації до веб-семінару, буде використано у сертифікаті про участь.

 

ДЕТАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ПРО ЛЕКТОРІВ ТА ЇХ ПРЕЗЕНТАЦІЇ
 

1)

Доповідач: професор Жоао A. C. Ліма, M.B.A., доктор медичних наук

Професор медицини, завідуючий відділення серцево-судинної візуалізації в університеті Джона Хопкінса, Балтімор, США

Доктор Жоао Ліма - професор медицини, рентгенології та епідеміології в Медичній школі Джонса Хопкінса. Його новаторська робота в області візуалізації серця з використанням МРТ, КТ та ехокардіографії привела до впровадження неінвазивних методів в прогнозуванні серцево-судинних захворювань та розрахунку їх ступеня, а також вимірювання ефективності сучасних методів лікування серця. Він має численні патенти на пристрої та методи серцевої візуалізації та терапії під контролем візуалізації.

Доктор Ліма закінчив медичну школу в Університеті Баїя, Бразилія. Отримав кардіологічну стипендію в університеті Джона Хопкінса і провів два роки на факультеті Університету Пенсільванії, перш ніж повернутися до Хопкінса у ролі викладача в 1992 році. (MESA), Лімі приписують понад 175 статей з цього дослідження та майже 575 публікацій за його кар'єру. Він є редактором журналу Американського коледжу кардіологів і працює в редакційній раді Італійського кардіологічного журналу, оглядаючи журнали, зокрема «New England Journal of Medicine», «Circulation та Annals of Internal Medicine». Доктора Ліму запросили, щоб представити свої дослідження по всій Америці.

2)

Доповідач: проф. Міккаел Охана, доктор медичних наук, доктор філософії

Консультант-рентгенолог в Університетській лікарні Страсбурга, Франція.

Професор Охана є професором радіології в Університетській лікарні в Страсбурзі і спеціалізується на неінвазивній візуалізації серцево-судинної системи та грудної клітки.

Назва презентації: Спостереження за паренхімою легенень після COVID-19: роль КТ грудної клітки

Віддалені результати після зараження COVID-19 досі в значній мірі невідомі, і можуть вплинути на багато органів та систем. Легені - є першим і найбільш уразливим органом, і хоча фіброз після COVID-19 є реальною проблемою, його частота та скринінг цього стану є предметом дебатів багатьох спеціалістів. У цій короткій та всебічній презентації ми обговоримо важливу роль КТ грудної клітки.

3)

Доповідач: Доктор Йоко Като, доктор медичних наук, доктор філософії

Докторант з питань серцево-судинної візуалізації в медичній школі Джона Хопкінса

Балтімор, США

Доктор Като - кардіолог, яка закінчила Токійський медичний та стоматологічний університет (TMDU) у 2005 році. Після двох років навчання в ординатурі, вона розпочала свою кар'єру кардіологом, а згодом стала інтервенційним кардіологом. Її початковим інтересом було досягнення безпечної та ефективної процедури інтервенції, під контролем візуалізації. Доктор Като змінила свою кар’єру на серцево-судинну візуалізацію в 2015 році і пройшла навчання з інтерпретації клінічних зображень МРТ та КТ серця в Клініці серцево-судинної візуалізації (CVIC). Здобула ступінь доктора в аспірантурі TMDU у 2016 році з її роботою в області дослідження МРТ аорти при артеріїті Такаясу. У 2017 році приєдналася до лабораторії професора Ліми в Університеті Джона Хопкінса (JHU) як науковий співробітник. Її поточним інтересом є оцінка МРТ серця та технічний розвиток МРТ при дослідженні фіброзу міокарда, серцевої функції та коронарних артерій.

Назва презентації: Комплексне обстеження пацієнтів з вилікуваним COVID-19

JHU розпочав дослідження з використанням КТ та МРТ для оцінки наслідків COVID-19. Метою дослідження є характеристика патології основних систем органів, включаючи мозок, міокард, печінку та легені, за допомогою МРТ та КТ ультрависокої роздільної здатності у пацієнтів з інфекцією COVID-19 відповідно до тяжкості захворювання та факторів ризику.

Додатковою метою є кількісна оцінка ступеня та тяжкості пошкодження печінки, легенів, мозку, міокарда та судинних систем у постраждалих від важкої інфекції COVID-19, які потребували госпіталізації, у порівнянні з контрольною групою,  відібраною по таким параметрам як вік, стать та етнічна приналежність.

4)

Доповідач: проф. Леопольдо Перес де Ісла, доктор медицини, доктор філософії, FESC

Кардіолог. Керівник секції «Відділення візуалізації серцево-судинної системи»

Доцент Мадридського університету Комплутенсе Клініко Сан-Карлос, Мадридський університет Комплютенсе, Мадрид, Іспанія

Професор Перес де Ісло акредитований в якості спеціаліста в передовій ехокардіографії Іспанського товариства кардіологів і Європейського товариства кардіологів. Має великий досвід роботи з пацієнтами з COVID-19, оскільки Мадрид був гарячою точкою під час пандемії.

Назва презентації: Роль ехокардіографії після одужання від COVID-19

У цій презентації ми спробуємо освітити основні напрямки в застосуванні ехокардіографії після COVID-19 на основі реального досвіду.

5)

Доповідач: професор Лоран Фельдман, доктор медичних наук, доктор філософії.

Професор кардіології

Директор катетеризаційної лабораторії у Лікарні Біша – Клода Бернара, Паризький університет, Париж, Франція

Професор Лоран Фельдман - професор кардіології в лікарні Біша (Паризький університет) та директор коронарної катетеризаційної лабораторії.

Стажувався у кардіологічному відділенні в Парижі, а потім чотири роки проводив експериментальні дослідження з судинної біології в Університеті Тафтса в Бостоні та в INSERM в Парижі.

Працює у кардіологічному відділенні лікарні Біша з 1998 року. Його сферою діяльності є коронарні втручання, і він дуже активно займається навчанням та відстеженням нововведень та впровадженням їх у щоденну практику.

Назва презентації: Визначення дози в інтервенційній радіології

Перегляньте цю сесію, представлену професором Лораном Фельдманом, щоб зрозуміти, як нововведення можуть допомогти Вам оптимізувати дозове навантаження на пацієнта під час Ваших процедур, дізнатись про найновіші засоби зменшення дози для складних інтервенцій та ознайомитися з експертною думкою щодо використання інноваційних засобів зменшення дози.

Останні новини та події