Категорії новин:

Покращуйте свою роботу з пацієнтами за допомогою широкопольного ОКТ

14 червня 2022, о 20:00 за київським часом відбудеться офтальмологічний вебінар на тему: "Покращуйте свою роботу з пацієнтами за допомогою широкопольного ОКТ".


На вебінарі ми детальніше розглянемо специфічні патології та як ОКТ й ОКТА діагностика може допомогти Вам при роботі з Вашими пацієнтами. Ми глибше перейдемо до патологій периферії сітківки та пахіхоріоїдних захворювань, обговоримо довгострокові наслідки мікросудинних змін сітківки у пацієнтів із тривалим COVID.

 

Програма

  • ОКТА як вікно до COVID-19. Потенціал. – Професор Тарік Аслам (Prof. Tariq Aslam) та доктор Орлайт МакГрет (Dr. Orlaith McGrath).
  • Застосування широкопольного оптичного когерентного томографа OCT-S1 Xephilio при розгляді захворювань хоріоідеї та фокусування на спектрі пахіхоріоїдних захворювань. – доктор Прітві Рамтохул ( Dr. Prithvi Ramtohul).
  • Об’єктивна оцінка заднього відшарування скловидного тіла (PVD). Стан периферичного вітреоретинального інтерфейса і сітківки: новий широкопольний 3D ОКТ 23 мм.- Професор Паоло Станга (Prof. Paulo E. Stanga).

 

Ви дізнаєтесь: 

  • Як використовувати OCTA для аналізу впливу COVID-19 на мікроциркуляторне русло сітківки
  • Як оцінити вітреоретинальний інтерфейс (VRI) для визначення стану заднього відшарування склоподібного тіла (PVD).
  • Як широкопольна мапа товщини хоріоідеї може бути додатковим параметром для оцінки терапевтичного втручання у пацієнтів з пахіхоріоїдальними захворюваннями.

 

Сертифікат*: Усі учасники можуть отримати сертифікат про участь.
*Примітка: щоб отримати сертифікат, будь ласка, введіть своє повне ім'я та адресу електронної пошти, після закінчення вебінару.

ІНФОРМАЦІЯ ПРО СПІКЕРІВ ТА ПРЕЗЕНТАЦІЇ

Спікер: професор Тарік Аслам (Prof. Tariq Aslam), професор офтальмології та інтерфейсних технологій Університету Манчестера, Велика Британія, офтальмолог Очної королівської лікарні Манчестера, та директор курсів «Дослідницька офтальмологія та наука про зір», Манчестер, Велика Британія.

 

Професор Тарік Аслам починав свою медичну практику в Університеті Оксфорда та вдосконалював свої знання в Очній лікарні Мурфілдса. Перший науковий ступінь доктора Оксфордського університету він отримав по клінічним випробуванням в офтальмохірургії, а ступінь професора в Університеті Еріота Ватта, де досліджував застосування технологій в офтальмології. У обох докторських дисертаціях він використовував свої навички комп’ютерного програмування, а за останню отримав приз як найкращий професор з усіх університетських дисциплін. Його поточні роботи сконцентровані на вивченні клінічних досліджень сітківки, та включають психологічні аспекти й потенціал технологічного вдосконалення обслуговування пацієнтів, розробку нових приладів. Він має понад 100 публікацій, переважно як головний автор та ряд патентів на винаходи. Його дослідження призвели до створення компанії з медичних технологій, яка отримала нагороди за соціальний вплив.
Тема презентації: ОКТА як вікно до COVID-19 - Потенціал – Частина I.

 

Спікер: доктор Орлайт МакГрет, бакалавр медицини, бакалавр хірургії, 
науковий співробітник Клінічного офтальмологічного університету Манчестера, 
Манчестер, Велика Британія

 

Доктор Орлайт Мак Грет є клінічним науковим співробітником, працює з професором Таріком Асламом у Манчестерській Королівській очній лікарні. Орлайт отримує ступінь магістра в галузі офтальмології в Університеті Манчестера. Минулого року вона працювала офтальмологом в університетській лікарні Корка, в Ірландії і зараз вона перебуває в процесі подання заявки на національний набір офтальмологів у Великій Британії.


Тема презентації: ОКТА як вікно до COVID-19 - Потенціал – Частина II
Більшість досліджень виявили зміни сітківки ока в гострій фазі COVID-19. Це дослідження було проведено для оцінки довгострокових мікросудинних змін сітківки у пацієнтів після COVID-19. Пацієнтів з тривалим COVID та пацієнтів після госпіталізації з приводу COVID пневмоніту порівнювали з контрольною групою. Пацієнти проходили ОКТА дослідження протягом 6-24 місяців після зараження.

 

Спікер: доктор Прітві Рамтохул (Dr. Prithvi Ramtohul), ретинолог, науковий співробітник Нью-Йоркської консультації по макулі, сітківці та скловидному тілу, Нью-Йорк, США
Доктор Прітві Рамтохул закінчив медичну школу в Марселі, Франція. Він проводить свою дослідницьку роботу в Нью-Йоркської консультації по макулі, сітківці та скловидному тілу під керівництвом наставника факультету, професора К. Бейлі Фреунда. Опублікував понад 50 рецензованих статей у міжнародних журналах та написав декілька розділів книг.


Тема презентації: Застосування широкопольного оптичного когерентного томографа OCT-S1 Xephilio при розгляді захворювань хоріоідеї та фокусування на спектрі пахіхоріоїдних захворювань.
Щоб співвіднести моделі хоріоїдального венозного дренажу в очах з пахіхоріоїдними захворюваннями, використовують ультраширокопольну індоціанінову зелену ангіографію (UWF ICGA) та широкопольну оптичну когерентну томографію (WF-OCT).

 

Модератор та спікер: професор Паоло Е. Станга (Prof. Paulo E. Stanga), MD
Лондонська клініка сітківки - директор
Лондонська клініка зору – ретинолог та вітреоретинальний хірург
Інститут офтальмології, Університетський коледж Лондона
Велика Британія

 

Професор Станга спеціалізується в медицині та хірургії сітківки, макулярній дегенерації, діабетичній ретинопатії, неоднорідностях скловидного тіла, катаракті, лазерній терапії сітківки, досліджуванні та виробництві нових терапевтичних та хірургічних технологій, провідних клінічних та візуалізаційних дослідженнях, з досвідом роботи більше 32 років в офтальмології.


Тема презентації: Об’єктивна оцінка заднього відшарування скловидного тіла (PVD). Стан периферичного вітреоретинального інтерфейса і сітківки: новий широкопольний 3D ОКТ 23 мм.
Оцініть вітреоретинальний інтерфейс (VRI) для визначення стану заднього відшарування скловидного тіла (PVD) та об’єктивно діагностуйте відсутність або наявність часткового або повного PVD та оцініть його кількісно, а також оцініть периферичну сітківку за допомогою широкопольного 23 мм сканування поперечного перерізу та 3D зображення на ОКТ з частотно-модульованим джерелом (SS WF-OCT).

 

Останні новини та події