Категорії новин:

Запровадження найсучаснішої мультимодальної візуалізації у ветеринарній медицині (частина 1)

Доктор Хосе Луїс Пухоль,

засновник і власник ветеринарної лікарні Puchol в Мадриді, Іспанія.

Ветеринарна лікарня Puchol у Мадриді, Іспанія, є найбільшою незалежною ветеринарною лікарнею в країні. Заснована у 2017 році ветеринаром Хосе Луїсом Пухолем, зараз в най лікуються понад 9000 пацієнтів на рік і працюють 120 співробітників.

 

Лікарня працює 24 години на добу і пропонує повний спектр ветеринарних спеціальностей, включаючи травматологію, ортопедію, онкологію, неврологію, офтальмологію, кардіологію, внутрішні хвороби, дерматологію та реабілітацію та фізіотерапію.

 

З такою широкою компетенцією та високим робочим навантаженням високоякісна візуалізація для всіх методів є важливою для встановлення точного діагнозу та лікування. Лікарня обрала компанію Canon Medical, щоб задовольнити потреби у діагностиці. Спеціалісти лікарні пояснили VISIONS, як МРТ Vantage Elan, КТ Aquilion Lightning та УЗД Aplio i900 від Canon Medical забезпечують повний спектр діагностики пацієнтів.

Клінічні можливості, які пропонує сучасне обладнання для діагностики, надихнули Хосе Луїса Пухоля створити незалежну ветеринарну лікарню. Все своє професійне життя він присвятив хірургії дрібних тварин і понад 40 років працював хірургом м’яких тканин, травматологом і нейрохірургом. Протягом цього тривалого періоду він співпрацював з «Clínica Puerta de Hierro en Madrid».

 

«Рішення зробити величезний стрибок від роботи у ветеринарній клініці до створення власної ветеринарної лікарні було прийнято, коли мені знадобилося приміщення в клініці, де я міг би встановити апарат МРТ, який би дозволив мені належним чином лікувати моїх неврологічних пацієнтів», він сказав. «Хоча я і не невропатолог, за ці роки я прийняв сотні пацієнтів із грижами міжхребцевих дисків, які вимагали негайного хірургічного втручання. Одне призводить до іншого… оскільки ми поставили МРТ, чому б не також КТ, щоб допомогти нам з нашими ортопедичними та онкологічними пацієнтами…? Нарешті я отримав відповідь, що для вирішення цієї ситуації з оглядом на 360º мені потрібно створити заклад, який міг би запропонувати всі можливі варіанти направлення до ветеринарів, найкращі умови та максимальні гарантії... це був початок проекту Ветеринарної лікарні», Пухоль».

 

Чіткий вибір

У процесі облаштування нової лікарні вони зустрілися з багатьма компаніями, які пропонують передові технології діагностики, вивчили особливості їхнього обладнання та вислухали їхні пропозиції, після чого прийняли рішення, що Canon Medical є найкращим варіантом.

«Спочатку ми придбали МРТ Vantage Elan 1.5T і 16-зрізовий КТ Aquilion Lighting у Canon Medical, до яких ми додали сучасний УЗД Aplio i900 і обладнання для ехокардіографії, яке використовуватимуть різні спеціалісти», — сказав він.

 

«Озираючись назад, я все ще дивуюся, як ми могли діагностувати та медично та хірургічно лікувати деяких пацієнтів зі складними патологіями без сучасних можливостей до діагностики», — додав він.

 

«Ми схильні сприймати як належне те, що нам це потрібно для повсякденної допомоги нашим пацієнтам — не лише травматологам чи неврологам, а й усім фахам: внутрішнім хворобам, кардіології, дерматології, інтенсивній терапії тощо».

Ветеринарна лікарня Puchol в Мадриді, Іспанія

Що робить системи Canon Medical ідеальними для ветеринарної візуалізації?

МРТ Vantage Elan

 

Vantage Elan пропонує надзвичайну продуктивність і надійність, а також компактну систему МРТ, яка працює день за днем без компромісів, коли надійність має найбільше значення.

Ультразвуковий апарат серії Aplio i

 

Серія Aplio i розроблена для забезпечення виняткової клінічної точності та продуктивності відділу.

Кришталево чисті зображення з покращеною роздільною здатністю та проникненням, а також велика кількість експертних інструментів допоможуть вам отримати діагностичну відповідь швидко та надійно.

Aquilion Lightning CT

 

Aquilion Lightning — 16-рядна 32-зрізова спіральна КТ-система Canon Medical Systems для зображення всього тіла — використовує передові технології для оптимізації догляду за пацієнтами та прискорення прийняття клінічних рішень. Інноваційні функції забезпечують регулярне отримання високоякісних ізотропних зображень з низькою дозою опромінення пацієнта. Робочий процес оптимізований, а широкий спектр передових програм для 3D і постобробки забезпечує клінічну гнучкість.

Останні новини та події