Категорії новин:

Команда Canon Medical на конференції: сучасні рішення для візуалізації

Команда 𝗖𝗮𝗻𝗼𝗻 𝗠𝗲𝗱𝗶𝗰𝗮𝗹 прийняла участь у науково-практичній конференції, де презентувала лікарям медичні рішення для точної візуалізації жіночого малого тазу та педіатричної радіології.

 

16 травня Європейська школа радіології (𝗘𝗦𝗢𝗥) провели навчальний курс 𝗩𝗶𝘀𝗶𝘁𝗶𝗻𝗴 𝗣𝗿𝗼𝗳𝗲𝘀𝘀𝗼𝗿𝘀𝗵𝗶𝗽 𝗣𝗿𝗼𝗴𝗿𝗮𝗺𝗺𝗲 𝗨𝗸𝗿𝗮𝗶𝗻𝗲 присвячений візуалізації жіночого малого тазу. Кількість місць для участі була обмежена, але ми раді, що багато лікарів змогли взяти участь та отримати нові знання.

 

17 травня відбулася науково-практична конференція з міжнародною участю «Мультимодальний підхід у педіатричній радіології: як і навіщо?», організована спільно з Асоціацією Педіатричної Радіології.

 

На конференції були розглянуті питання диференційної МРТ-, КТ-, УЗД- та рентгенологічної діагностики у клінічній практиці лікарів, що працюють із дітьми. Це було чудовою нагодою обмінятися досвідом і знаннями, а також познайомитися з останніми інноваціями у сфері медичної візуалізації.

 

Дякуємо всім лікарям та організаторам за активну участь і плідну співпрацю! Сподіваємось на подальші зустрічі та обмін знаннями, що сприятиме розвитку медичної галузі та покращенню якості медичних послуг.

 

До зустрічі на наступних заходах!

Останні новини та події